088 611 9966

Idris 18+ Residentieel (woonvoorzieningen)

Tilburg

Boerderijstraat 7-9
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 54 56
boerderijstraat7-9@idris.nl

Bosstraat 2
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 53 24 bosstraat2@idris.nl

Bosstraat 4
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 54 30 bosstraat4@idris.nl

Hamerstraat 1-3 Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 54 88 hamerstraat1-3@amarant.nl

Bosstraat 4c
Appartementen
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013- 464 59 24
013- 464 59 23 Bosstraat4c@idris.nl 

 

Parkzicht
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 53 28 parkzicht@idris.nl

Spie 2
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 53 38
spie2@idris.nl

 

Spie 15
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 54 23 spie15@amarant.nl

Spie 17
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
088-611 22 43  spie17@amarant.nl

Spijkerstraat 3
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 59 85 spijkerstraat3@idris.nl
Spijkerstraat 5a, b, c, d
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
a: 013 - 464 54 29
b: 013 - 464 52 49 spijkerstraat5a-b@amarant.nl
c: 013 - 464 59 34
d: 013 - 464 54 38 spijkerstraat5c-d@amarant.nl
Slot Loevenstein 54-56-58
Slot Loevensteinstraat 54 5037 HX Tilburg
013 - 465 23 10
loevensteinstraat54-56-58@idris.nl

Idris 18+ Dagbesteding

Tilburg

De Hoeve
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 53 00
hoeve1@idris.nl

Pannenstraat 5/Kompas
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
088 - 611 53 12
pannenstraat5-kompas@idris.nl

 

 

Idris 18- Residentieel (woonvoorzieningen)

Best

STEK Best
Wildheuvel 20
5685 CD Best
088 - 622 11 09
STEK.Best@idris.nl

Trainingshuis Best
Mgr. Zwijsenstraat 89
5683 HB Best
088 - 622 11 03 zwijsenstraat@idris.nl

   

Breda

Behandelgroep Leuvenaarstraat 84
Leuvenaarstraat 84
4811 VK Breda
088 - 622 14 71 (begane grond) 088 - 622 14 72 (1ste verdieping) leuvenaarstraat84-0@idris.nl leuvenaarstraat84-1@idris.nl

Behandelgroep Middellaan 335
Middellaan 335
4811 ZX Breda
088 - 622 16 19 middellaan335@idris.nl

Behandelgroep Middellaan 333

Middellaan 333
4811 ZX Breda
088 - 622 16 13
middellaan333@idris.nl

Minckelersstraat 9

Minckelersstraat 9
4816 AD Breda
076 - 572 00 89 minckelersstraat9@idris.nl

Observatie en diagnostiek

Leuvenaarstraat 74-76
4811 VK Breda 
088 - 622 13 07
Leuvenaarstraat7476@idris.nl

Trainingshuis Breda

Minckelersstraat 7
4816 AD Breda
076 - 572 04 54
trainingshuisbreda@idris.nl

Behandelgroep 337/339

Middellaan 337 – 339
4811 ZX Breda
088 - 622 1616
middellaan337.339@idris.nl

 

Goirle

Trainingshuis Goirle
Halve Maan 17-19
5052 BN  Goirle
013 - 462 40 20 trainingshuis.goirle@idris.nl

     

Chaam

Baarleseweg 52
4861 RH Chaam
013 - 465 22 17 Chaam.lvg@idris.nl

     

Eindhoven

Behandelgroep Eindhoven
Hastelweg 287
5652 CV Eindhoven
088 - 622 11 17
088 - 622 11 18
bg.eindhoven@idris.nl

 

 

 

 

 

Etten-Leur

STEK Etten-Leur
Willem Dreessingel 7-9
4871 GW Etten-Leur
076 - 501 90 43
etten-leur@idris.nl

     

Gemert

Trainingshuis Gemert - ZT/KT

Erf 26-28
5422 AW Gemert
088 - 622 11 01
gemert@idris.nl

     

Oisterwijk

STEK Oisterwijk

Lange Kant 35-39
5061 PX Oisterwijk
088 - 622 13 03 oisterwijk@idris.nl

     

Best

STEK Best
Wildheuvel 20
5685 CD Best
088 - 622 11 07
best@idris.nl

     

Roosendaal

     

STEK Roosendaal
Gezellelaan 64
4707 CG Roosendaal
088 - 622 15 09
roosendaal@idris.nl

     

Tilburg

     

Hamerstraat 4-6
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 59 19 hamerstraat4-6@amarant.nl

Pannenstraat 1-3
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 53 27 pannenstraat1-3@amarant.nl

Pannenstraat 2
Bredaseweg 570
5036 NB Tilburg
013 - 464 53 27 pannenstraat2@idris.nl

 

TED: Specialistische behandeling in deeltijd

Bergen op Zoom

TED Bergen op Zoom

Maaslaan 10
4615 BP Bergen op Zoom
088 - 622 15 07
06 - 553 667 13
ted.bergenopzoom@idris.nl

     

Breda

     

Onderwijs Zorgarrangement (OZA) Het Driespan - De Singel
Adriaan van Bergenstraat 428
4811 SZ Breda
06 118 142 04
oza.singel@idris.nl

TED 'De Serre'
Leuvenaarstraat 82
4811 VK Breda
088 - 622 16 55
06 553 667 11
ted.breda@idris.nl

TED VSO regio West
Leuvenaarstraat 82
4811 VK Breda
06 155 914 55 ted.vsoregiowest@idris.nl

TED De Singel
Adriaan van Bergenstraat 428
4811 SZ BREDA
06 - 115 275 08
ted.desingel@idris.nl

Eindhoven

TED VSO regio Zuid-Oost
Hastelweg 287
5652 CV Eindhoven
06 251 875 27
ted.vsoregiozuidoost@idris.nl

TED De Kei p/a Petraschool
Faunuslaan 19  
5631 KN Eindhoven  
06 - 527 752 49
dekei@idris.nl

 

 

Helmond

TED De Boog
Bezoekadres:
Raafstraat 8 
5702 PW Helmond
0631799950

Postadres:
Reigerlaan 5
5702 PT Helmond
ted.deboog@idris.nl

     

Geldrop

Locatie Van der Puttschool
Parallelweg 8
5664 AC Geldrop
0611883819
ted.geldrop@idris.nl
     

Tilburg

TED Westerwel

p/a School voor Speciaal Onderwijs Westerwel
Bladelstraat 3  
5043 CZ Tilburg  
06 - 201 104 24 ted.westerwel@idris.nl

TED VSO regio Midden

SBO de Zonnesteen
Generaal Smutslaan 11
5021 XA Tilburg
06 - 532 15 781
ted.vsoregiomidden@idris.nl

TED Noorderlicht

p/a SBO Noorderlicht  
De Schans 135
5011 EN Tilburg  
06 - 536 810 08 ted.noorderlicht@idris.nl

 

Roosendaal

Onderschoolsebehandeling

Da Vinci College
Norbartlaan 38
4702 AX Roosendaal  
06 - 117 010 64
ted.daVinci@idris.nl